Keresés


csak pontos egyezésekre
Keresés:
oldalakon
dokumentumokban, lapszámokban
Archívum
Gyulai Hírlap Archívum

Gyulai Hírlap - A negyedik helyen zárták a futsalbajnokságot az U17-es Gyulai Amazonok

Összes cikk - fent (max 996px)
  A  A  A 
GYULAI HÍRLAP • T. P. SPORT • 2025. március 27. 13:00
A negyedik helyen zárták a futsalbajnokságot az U17-es Gyulai Amazonok
SVSE Salgótarján–Gyulai Amazonok 3-3 (1-2)

A Gyulai Amazonok U17-es csapata az SVSE Salgótarján otthonába látogatott a korosztályos futsalbajnokság legutóbbi fordulójában.

A fürdővárosi futsalosok 3-3-as döntetlent értek el a meccsen, amelynek köszönhetően, az utolsó forduló eredményeitől függetlenül, a 4. helyen zárták a keleti csoport küzdelmeit.

A meccsen betalált Hoffmann Adrienn, Kis Barbara és Freiberger Stella is. A bajnokságban résztvevő játékosok egytől egyig rengeteget fejlődtek, látszik is a játékukon a nagypályás bajnokságban is.

– A hiányzók ellenére jól kezdtük a mérkőzést, meg is szereztük a vezetést. Ellenfelünk elég kellemetlen játékstílust képviselt és sajnos a lányok belementek az adok-kapokba, ami nem tett jót nekünk. Összességében az U17-es futsalban két mérkőzést leszámítva – az Eger és a Debrecen elleni idegenbeli meccsek – nem lehetünk elégedetlenek. Reális a megszerzett 4. hely, sokat fejlődtek a lányok, amit a nagypályán is látok. Előre tudtunk lépni főleg a kisjátékokban és a védők mögé való bejátszásokban, befutásokban – értékelt Krisán József utánpótlás edző.

Összes cikk - lent (max 996px)
+
A rovat friss cikkei
A Gyulai Hírlap legfrissebb cikkei
Cikkek keresése az online archívumban
Bannerfelhő (max 165px)
Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.
Jöhet a süti?
Részletek KÉREM